• Adres: Velimeşe OSB 251. Sk N: 29/1 Ergene/Tekirdağ
  • Sertifika: ISO 9001: 2010

Alüminyum Paketleme ve Lojistik

Alüminyum Paketleme ve Lojistik

Mercan Alüminyum profillerin yüzey özelliklerine, kullanım alanlarına, saklama ve sevkiyat koşullarına göre çok çeşitli paketleme seçenekleri sunmaktadır. Talep edildiği takdirde profiller iş ortaklarının kendi logolu folyoları ile kaplanabilmektedir.

Mercan Alüminyum kısa ve uzun teslimatlar için paketleme tesisi içerisinde yapılan güçlü kasalama yöntemleri ile ürün sevkiyatı sağlamaktadır. Yurt içi sevkiyatlarda karayolu, yurt dışı sevkiyatlarda karayolu, hava yolu ve deniz yolu ile hizmet sunmaktadır. Zaman kısıtlaması olması durumunda, yurt dışı numune ve malzeme gönderimlerinde uçak kargo sistemi kullanılarak en kısa sürede teslim sağlanmaktadır.

Paketleme işlemi tamamlanmış olan malzemeler, kantar tartımı yapılarak, Kalite Kontrol tarafından düzenlenen Analiz Sertifikası ile birlikte sevk edilir.

Welcome banner Image

Neden Mercan Alüminyum?

Awesome Image

Özel hizmet deneyimini yaşayın!

Mercan Alüminyum olarak, alüminyum billet işindeki bu yeni dönemimizde siz değerli müşterilerimizle daha yakın bir iş birliği kurmayı ve size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Sizlerle birlikte büyümek ve başarılarımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
Bizimle iletişime geçmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen iletisim@mercanaluminyum.com adresinden bize ulaşın.

Saygılarımızla,
Mercan Alüminyum Yönetimi

  • Alüminyum Billet Üretimi
  • Özelleştirilmiş Ürün Seçenekleri
  • Yüksek Kalite ve Dayanıklılık
  • Müşteri Memnuniyeti